Rugpjūčio 3, 2019

ŠvPranciškaus Onkologijos Centras

Savanorių g.  4, Klaipėda

PROGRAMA

9.30 – registracija

10:00-13:00 – Klinikinės muzikos terapijos taikymas onkologijoje:

Vėžio įveikos kelionėje

Muzikos terapijos tyrimai onkologijoje

Muzikos terapijos programos ir metodai žmonėms, sergantiems vėžiu

PIETŪS

14:00-17:00 – Klinikinės muzikos terapijos taikymas lėtinei ligai:

Susidūrimas su nerimu

Susidūrmas su skausmu

Skausmo ir nerimo įvertinimas

Muzikos terapijos tyrimai ir atvejų analizės

Muzikos terapijos strategijos skausmui ir nerimui valdyti

Muzikos terapijos strategijos ligos patyrimo įprasminimui

Lektorė Prof. dr. Suzanne B. Hanser (JAV)

Suzanne B Hanser, EdD, MT-BC yra Berklee muzikos koledžo Muzikos terapijos katedros vadovė, profesorė. S.Hanser daug metų buvo Pasaulinės muzikos terapijos federacijos ir Nacionalinės Amerikos muzikos terapijos asociacijos prezidentė. Ji įkūrė muzikinės terapijos programą Leonardo P. Zakimo integruotos terapijos centre Dana-Farber vėžio institute, taip pat yra Brandeio universiteto Moterų studijų tyrimų centro nuolatinė mokslininkė. Dr. Hanser yra visame pasaulyje vertinamo vadovėlio: „Naujasis muzikos terapeuto vadovas“ autorė, monografijos “Integruota sveikata per muzikos terapiją: kelionė iš ligos į sveikatingumą” autorė; monografijos su kompaktiniu muzikos CD „Valdykite savo stresą ir skausmą”bendraautorė su dr. Susan Mandel. 2006 m. „Boston Globe“ apdovanojo  dr. Suzanne S.Hanser kaip vieną iš vienuolikos bostoniečių, pozityviai keičiančių  pasaulį. Ji taip pat yra gavusi NIA Nacionalinio tyrimų tarnybos, „Sage Publications Prize“ ir Amerikos muzikos terapijos asociacijos „Lifetime Achievement Award“ apdovanojimus.

SEMINARO ORGANIZAVIMAS / DALYVAVIMAS SEMINARE

DALYVIŲ MAITINIMAS. Visiems dalyviams bus užsakyti pietūs (5,50 eurai) bei kava /arbata / vainduo pertraukų metu (1,5 eurai).  Viso 7 eurai.

NAKVYNĖ (su pusryčiais). Rezervuota 30 vietų rugpjūčio 2 – 4 dienomis. Vienos naktynės kaina 25 eurai.

Galimi nakvynės variantai:

  1. Jeigu planuojate atvykti iš vakaro prieš seminarą ir po seminaro vakare išvykti, mokėjimo pavedime rašykite „Muzikos terapijos seminaro dalyvio maitinimas bei nakvynė rugpjūčio  2-3 d.“ Pavedimo suma turi būti 32 eurai. 
  2. Jeigu planuojate atvykti rugpjūčio 3 d., bet išvykti kitą rytą po seminaro, mokėjimo pavedime rašykite „Muzikos terapijos seminaro dalyvio maitinimas bei nakvynė rugjūčio. 3-4 d.“ Pavedimo suma turi būti 32 eurai.
  3.   Jeigu planuojate atvykti 2 d. iš vakaro ir išvykti 4 d., t.y. kitą rytą po seminaro,  mokėjimo pavedime rašykite „Muzikos terapijos seminaro dalyvio maitinimas bei nakvynė rugpjūčio  2-4 d.“ Pavedimo suma turi būti 57 eurai.
  4. Jeigu nakvynės nereikia, mokėjimo pavedime rašykite „Muzikos terapijos seminaro dalyvio maitinimas“. Pavedimo suma turi būti 7 eurai.

Dalyvių skaičius ribotas iki 30, REGISTRUOKITĖS ČIA

Už maitinimą ir nakvynę pinigus prašome pervesti į Lietuvos muzikos terapijos asociacijos sąskaitą:

LT43 7044 0600 0122 5113

 

DALYVIO MOKESTIS

Dalyvio mokestis 35 eurai grynais registracijos metu.

SEMINARĄ ORGANIZUOJA

Lietuvos muzikos terapijos asociacija

Nacionalinis vėžio centras