Lapkričio 15-ąją minime jau ketvirtąją Europos muzikos terapijos dieną. Šių metų šūkis  –  „Muzika „išjudina“ mane“ (“Music Moves Me“).  Tokiais žodžiais prasideda ir tai progai sukurta daina, kurią lapkričio 15-ąją dainuoja Europos šalių muzikos terapeutai ir kviečia dainuoti visus kitus.
2018 metų Europos muzikos terapijos dienos dainos žodžius į lietuvių kalbą išvertė, muziką aranžavo ir įrašų studijoje „Garso architektūra“ įrašė jungtinės VU-LMTA Muzikos terapijos magistro programos studenčių grupė. Dainos įrašą pamatyti ir paklausyti galite paspaudę šią nuorodą. 

Kviečiame kartu dainuoti, Europos muzikos terapijos dienos 2018 dainos natos ir angliškas tekstas bei dainos tekstas lietuviškai.

Europos muzikos terapijos diena pradėta švęsti 2014 metų lapkričio 15d. Būtent šią dieną 1991 metais buvo įkurta Europos muzikos terapijos konfederacija, kurios narė yra ir Lietuvos muzikos terapijos asociacija. Plačiau apie Europos muzikos terapijos dieną skaitykite skrajutėje: Europos Muzikos terapijos dienos skrajute2018

 

Švęskime visi kartu, dainuokime ir judėkime!